Něco z historie


Dovolte, abychom Vás přivítali v Rothschild Palace, objektu, který svými exteriéry z charakteristického červeného režného zdiva patří mezi nejkrásnější industriální stavby a tvoří, společně se sousedící radnicí, tvář současných Vítkovic.

Rozsáhlý komplex byl v 18. století vybudován jako luxusní Werks Hotel Salomonem Mayerem Rothschildem, zakladatelem Vítkovic a majitelem ostravských šachet. Již na začátku 20. století byl centrem společenského a obchodního života sloužící především všem obchodním návštěvám, které přijížděly do Vítkovických železáren. V hlavní budově se nacházela také kancelář průmyslníka Vítkovických železáren, svobodného pána Rothschilda. Kancelář je dosud dochována a restaurována.

Dnes se tento objekt řadí mezi kulturní památky ČR a nabízí rozsáhlé spektrum využití pro širokou veřejnost i komerční subjekty.


Co u nás najdete


Rothschild Palace - nabídka, které neodoláte!

- Restaurant Sir Percy - Doporučujeme Vám ochutnat z nabídky české i mezinárodní kuchyně v prostorách luxusního Restaurantu Sir Percy. Chutné pokrmy pro Vás připravujeme z kvalitních surovin dle nejnovějších gastronomických trendů tak, aby se i všední obědová pauza pro Vás stala nevšedním zážitkem.
Příjemné prostory Salónku - Breakfast Room v historickém objektu Vám nabízí nejen možnost lahodné snídaně, před začátkem pracovního dne, ale rovněž příležitost k obchodnímu jednání

- Navštivte náš Vinný bar „Matt Black“, kde můžete nejen ochutnat kvalitní jihoafrická vína, ale zároveň si je i zakoupit.

- Vřele doporučujeme rovněž kavárnu „Pirates Shop” vybavenou stylovým interiérem, která Vám nabízí mimořádný zážitek ve spojení lahodné chuti kávy, vybraných destilátů a možnosti zakouřit si oblíbený doutník.

- Stylový sál, až pro 200 lidí, Vám můžeme nabídnout ke konání společenských nebo firemních akcí, školení, prezentací a kongresů, nebo tanečních večerů, svateb a oslav jiných významných příležitostí. Příjemné prostředí historické budovy je vybavené nejmodernější audiovizuální technikou.

- Přijďte k nám za sportem nebo zábavou do Golf Indoor Centra se všemi standardy pro kvalitní golfové zážitky, stylovým Sport barem s kulečníkem a billiardem. Na pěti obrazovkách velkoplošných televizí můžete sledovat sportovní dění doma i ve světě. 

- Zrelaxujte v prvních ozónových lázních v České republice. Vyzkoušejte komplexní ozdravnou kúru ozónem, doplněnou o klasické masáže, saunu, nebo vodoléčebné procedury nabízené v O3 lázních Rothschild Palace.

- Apartments Hotel Vám nabízí ubytování v útulných a stylových pokojích s příhodnými názvy Jazz, Rock, Pop a Soul podle stylu vybavení.


                                                                          Těšíme se na Vás.

 

Parkování v areálu objektu


Pro návštěvníky Rothschild Palace je k dispozici hlídané parkoviště s 55 místy. Platí také pro hosty vinárny, baru i golfového indoorového centra. Parkoviště se nachází v zadním traktu komplexu - vjezd z Ruské ulice u tramvajové zastávky.