Aktuálně

Stylová vinárna


Návštěva Vinárny Matt Black je skvělou příležitostí k poznání a ochutnávce nejlepších jihoafrických vín vynikající kvality a prestižních odrůd.

Vybavení prostor navozuje báječnou atmosféru, která přímo vybízí k posezení u sklenky dobrého vína či specialit k vínu podávaných. Nechte se zlákat jednou z vyhlášených nabídek naší vinárny a využijte možnost degustace vybraných vín v netradičním spojení s bohatou tmavou či bílou čokoládou. Vinárna je ideálním místem pro Vaši uzavřenou společnost, ale stejně tak pro firemní akce.  

Jihoafrická vína


Bilton Wines

- jihoafrická vína s 300 let starou tradicí.

Vinice Bilton se rozprostírají na 62 ha na úpatí hor Helderberg, regionu Stellenbosch. První záznam vinné révy na těchto vinicích odkazuje na rok 1726. Celková roční produkce vinařství je 380 t hroznů. Z toho vinaři pečlivě vybírají pouze 100 t nejlepších hroznů. Historické sklepní prostory spolu s dubovými sudy od 15 světových výrobců sudů umožňují hroznům změnu v komplexní, bohaté, elegantní víno intenzivní chuti.


"Vína BILTON = jihoafrické slunce v láhvi."

Somerbosch Wines

motto: "Především bychom si přáli, aby si naši zákazníci užili při pití našeho vína tolik zábavy, kolik jí máme my při jeho výrobě."

Oblast Stellenbosch je také domovem vína Somerbosch. Řady vín Somerbosch a Poker Hill jsou inovativní, různorodá a apelují na širokou škálu patra. Suchá červená a bílá vína jsou žádaná pro svou kvalitu do znaleckých sbírek.